Svet-Stranek.cz
zuzana.sec.calouneni@seznam.cz
Opravy plyšových hraček a nejen to...

knihy:zuzana.sec.calouneni@seznam.cz

knihy

Knihy zde budou přibývat postupně, jsou to knihy, které vyšly mým přátelům a časem přibudou i mé, vlastní :)

Všechny uvedené knihy jsem osobně četla a jsou součástí mé knihovny, krom sbírek Vendulky Jiráskové, ty jsem ještě nestihla sama objednat, ale její tvorbu znám z jejího webu.

Objednat můžete buď přes mne, nebo přímo na:

http://www.stahujknihy.cz/

Kde zadáte do jejich vyhledávače název knihy, o kterou máte zájem. Všechny zde uvedené knihy jsem četla osobně, proto si je bez váhání dovoluji doporučit.

Další zajímavé knihy najdete i v rubrice Prodej knih na webu:

http://www.piste-povidky.cz/sekce/knihy

kde si je můžete zároveň i objednat.

Tato reklama je zcela zdarma, je to jen kamarádská solidarita.

Hlavně nezapomínejte na to, že je třeba k ceně knih připočítat i poštovné (dle tarifu České pošty).

* Také vám vyšla kniha? Pokud máte zájem, můžete mne kontaktovat a já umístím odkaz i na vaši knihu, samozřejmě zcela zdarma!

Advokátem Petra Voka

Advokátem Petra Voka

Slovy autora:
Úspěšný právník Mirek Borovička se právě vypracoval mezi elitu advokacie. Vděčí za to své intuici a šestému smyslu nic nepřehlédnout a vše patřičně využít. On své kauzy neprohrává. Je na vrcholu a hodlá se tam udržet.
Bez varování a zdánlivě bez jakýchkoliv souvislostí je náhle přenesen v čase o čtyři sta let do minulosti. Ke dvoru jeho milosti pana Petra Voka z Rožmberka. Překvapeni a zaskočeni setkáním jsou oba. Borovička i Petr Vok. Zatímco Mirek začíná pátrat po důvodu své nechtěné cesty časem, Vok odmítá uvěřit tomu, že jeho hostem je člověk z budoucnosti. Borovička při tom zjišťuje, že právo a spravedlnost jsou zcela odlišné pojmy. Jsou si vzdálené a cizí napříč staletími. Skutečnou spravedlnost, má každý člověk ve svých rukou.
Mirek Borovička a Petr Vok z Rožmberka. Navzdory tomu, že jsou naprosto rozdílní, mají i mnoho společného. Pro oba je zjištění pravdy naprostým zlomem. Nezávisle na sobě dojdou oba ke stejnému závěru. Nic na tomto světě se neděje nahodile a bez příčiny.

http://www.stahuj-knihy.cz/stahujknihy/eshop/0/0/5 /605-Sahulka-Jindrich-Advokatem-Petra-Voka

Cena: 321,-
zpět na seznam zboží«