Svet-Stranek.cz
zuzana.sec.calouneni@seznam.cz
Opravy plyšových hraček a nejen to...

knihy:zuzana.sec.calouneni@seznam.cz

knihy

Knihy zde budou přibývat postupně, jsou to knihy, které vyšly mým přátelům a časem přibudou i mé, vlastní :)

Všechny uvedené knihy jsem osobně četla a jsou součástí mé knihovny, krom sbírek Vendulky Jiráskové, ty jsem ještě nestihla sama objednat, ale její tvorbu znám z jejího webu.

Objednat můžete buď přes mne, nebo přímo na:

http://www.stahujknihy.cz/

Kde zadáte do jejich vyhledávače název knihy, o kterou máte zájem. Všechny zde uvedené knihy jsem četla osobně, proto si je bez váhání dovoluji doporučit.

Další zajímavé knihy najdete i v rubrice Prodej knih na webu:

http://www.piste-povidky.cz/sekce/knihy

kde si je můžete zároveň i objednat.

Tato reklama je zcela zdarma, je to jen kamarádská solidarita.

Hlavně nezapomínejte na to, že je třeba k ceně knih připočítat i poštovné (dle tarifu České pošty).

* Také vám vyšla kniha? Pokud máte zájem, můžete mne kontaktovat a já umístím odkaz i na vaši knihu, samozřejmě zcela zdarma!

Elena

Elena

Kniha z pera mého známého, která je opravdu velice zajímavá. Je to napínavý příběh, ve kterém se prolíná minulost, současnost i budoucnoust, a to velice originálním způsobem. Celkově jde o hodně zdařilou knihu, kterou mohu jen a jen doporučit.

Autor o knize:

„Po delší době jsem konečně dokončil svou novou knihu Elena, jejíž několik kapitol je možné si přečíst i na webu pište povídky - PP. Její vydání jsem nechtěl uspěchat, raději jsem na knize pracoval několik měsíců a nabízel ji několika nakladatelstvím. Nakonec mi s vydáním knihy pomohlo nakladatelství Beletris. Rád bych zde poděkoval všem z PP, kteří mi svými radami pomáhali.
Knihu si můžete objednat buď přímo u mě na emailu: jiri.pesaut@seznam.cz, nebo na stránkách Beletrisu, či v jiných e-shopech, případně by měla být časem k dostání i v některých knihkupectví. Zde však za trochu vyšší cenu. Myslím si, že by kniha mohla být hezkým dárkem. Všem přeji příjemné zážitky při čtení."

Cena: 125,-
zpět na seznam zboží«